Ziemas pēdējā mēneša jaunumi florbolā

Klāt ziemas pēdējais mēnesis februāris. Grūti noticēt, ka tikko svinējām Ziemassvētkus, bet jau nākamais mēnesis ir februāris. Īpaši tagad, ka vairs nav lielie mīnusi, šķiet, ka drīz varēs sajust pavasara smaržu. Līdz ar pavasara tuvošanos arī ielās aktivizējas skrējēji un drīz jau noteikti parādīsies riteņbraucēji. Bet ne par to ir stāsts. Protams, stāstīsim par florbolu. Un tieši par pēdējā laika jaunumiem.

Ziemas pēdējā mēneša jaunumi florbolā

Latvijas izlases meitenes sakauj Nīderlandes izlasi

Šobrīd Trenčīnā norisinās Pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīrs florbolā sievietēm. Mūsējām meitenēm pietika vien ar divām spēlēm, lai saņemtu ceļazīmi uz Neišateli. Viņas ar rezultātu 11:2 sakāva Nīderlandes izlasi. Paula Metāla saņēma balvu kā labākā spēlētāja, kuras kontā 4 rezultativitātes punkti. Iepriekšējā spēlē mūsējās tikās ar Ungārijas izlasi un tad arī izcīnīja uzvaru. Šajā spēlē gala rezultāts 6:1. Šodien plkst. 16:00 priekšā spēle pret Slovākijas izlasi.

Lielvārde pret Madonu

Janvāra beigās Lielvārdes novada sporta centrā norisinājās Latvijas čempionāta florbolā vīriešu 1. līgas spēle. Tajā Lielvārdes/Fans komanda tikās ar Madonas florbolistiem. Spēles gaita izvērtās patiešām sīva un spraiga, jo uzvarētājs noskaidrojās tikai pēcspēles metienos. Beigās spēle noslēdzās ar rezultātu 8:7. Spēlē uzvaru izcīnīja Lielvārdes komanda. Lielvārdiešu rindās ar lielisku hat trick izcēlās Juris Sandis Jēgers. Viņa kontā arī realizēts pēcspēles metiens.

Ķekava pret Kurši/Ekovalis

ELVI florbola līgā 4. uzvaru pēc kārtas diemžēl neizdevās izcīnīt liepājniekiem Kurši/Ekovalis komandai. Viņiem diemžēl vajadzēja atzīt Ķekavas komandas pārākumu ar rezultātu 7:9. Ķekaviešu rindās neapturams bija Klāvs Jansons. Viņš izcēlās ar piecu vārtu guvumu. Tiešām rezultatīvi!

Talsu tikšanās ar Pārgaujas komandu

27. janvāra vakarā par ELVI florbola līgas vicelīderiem kļuva Talsu NSS/Krauzers komanda. Viņi savā laukumā tikās ar Stalbes Pārgaujas komandu. Talseniekiem izdevās izraut uzvaru ar rezultātu 3:1. Tas bija labs revanšs, atceroties pirmā apļa zaudējumu. Jāuzteic Talsu vārtsargs Valters Kasjaņenko, kurš atvairīja 20 no 21 metiena.

Tas šajā reizē viss! Baudām labu florbolu un jūtam līdzi savām foršajām komandām! Lai viss izdodas un tiekamies jau drīzumā nākamajās ziņās apr florbolu.