Fat Pipe Lielvārdes komandas atgriešanās 1. vietā

Nu pavisam nemanot ir pienākušas novembra beigas. Var jau teikt, ka Ziemassvētku iepirkšanās trakums ir sācies. Lai gan vēl decembris nemaz nav pienācis. Bet šonedēļ tas būs jau klāt. Lai nebūtu tikai runāšana par un ap Ziemassvētkiem, mēs turpinām stāstīt par mūsu iemīļoto spēli florbolu. Tāpēc turpinājumā novembra jaunumi. Stāstīsim par Lielvārde/Fat Pipe atgriešanos 1. vietā un daudz citiem jaunumiem.

Lielvārde/Fat Pipe atgriešanās 1. vietā

Latvijas simtgadi ELVI florbola līgas uzvarētāju godā sagaidīja Lielvārdes/Fat Pipe komanda. Viņi 16. novembra vakarā viesos ar 7:4 sakāva Ķekavas komandu. Ar trim rezultativitātes punktiem Lielvārdes rindās izcēlās Niks Blumfelds un Toms Akemeņlauks. Lielvārdes komanda var lepoties ar septiņām uzvārētām spēlēm pēc kārtas. Spēles rezultāts tiks atklāts jau 1. spēles minūtē. Fantastiski! Vārtus guva Lielvārdes komandas līderis Toms Akmeņlauks.

Stalbes Pārgauja uzvar Cēsu Lekringu

17. novembrī Stalbes komanda Pārgauja Cēsu sporta kompleksā uzņēma vietējo Cēsu komandu Lekrings. Spēle izvērtās tiešām interesanta. Jo spēles uzvarētāja noskaidrošanai nepietika ne ar pamatlaiku, bet ar pagarinājumu. Galu galā pēcspēles metienos pārāki izrādījās Stalbes komanda Pārgauja. Viņu rindās ar hat trick izcēlās Edgars Puriņš. Interesants fakts, ka Pārgaujas komanda spēles nebija aizvadījuši jau divas nedēļas. Tikmēr Lekrings vēl iepriekšējā dienā aizvadīja spēli pret Valmiera komandu.

Bauskai sakāve pret Kurši/Ekovalis

Tikmēr 17. novembra vakarā sakāvi piedzīvoja Bauskas komanda. Kas ar 9:2 piekāpās Kurši/Ekovalis komandai. Spēle norisinājās Bauskas laukumā. Liepājas komandas rindās izcēlās divi spēlētāji – Edgars Freimanis un Kaspars Klamers. Abiem pa rezultativitātes punktiem.

Valmieras komanda uzvar Lekringu

17. novembrī svarīgu uzvaru, lai kvalificētos izslēgšanas spēlēm, piedzīvoja Valmieras FBK komanda. Viņi Cēsīs ar 7:4 pārspēja sīvos konkurentus – Lekringu spēlētājus. Uzvarētāju rindās neapturams bija Mārtiņš Broks. Viņa kontā 5 rezultativitātes punkti.

Rīga uzvar Rubeni

ELVI florbola līgā sievietēm 24. novembrī NND Rīga viesos pie Kocēnu komandas Rubene piedzīvoja uzvaru ar rezultātu 4:3. Pats interesantākais, ka Rīgai pietrūka tikai 6 sekundes, lai gūtu uzvaru pamatlaikā. Lai nu kā, uzvara tika gūta pēcspēles metienos. Sanda Torstere Rīgas komandā izcēlās ar diviem vārtu guvumiem.

Mīlam florbolu un dodamies atbalstīt spēlētājus klātienē! Tieši tāds ir mūsu novēlējums jums.

Tiekamies jau drīzumā atkal!