Latvija – florbola komandu jaunumi februārī

Likās jau, ka tulīt klāt pavasaris, bet nē tomēr. Vēl jau uzsnieg sniegs, ir mīnus grādi un var turpināt baudīt ziemas priekus. Arī florbola pasaulē nekas neapstājas. Komandas turpina trenēties un sacensties. Turpinājumā stāstīsim – Latvija – florbola komandu jaunumi februārī.

Latvija – florbola komandu jaunumi februārī

Liepājnieku zaudējuma sērija turpinās

Elvi līgas pašreizējā čempione Ulbrokas komanda turpina gandēt nervus liepājniekiem. Ulbroka savā laukumā liepājniekiem sagādāja ceturto zaudējumu pēc kārtas. Tiesa gan spēle noslēdzās ar visai sīvu rezultātu 10:8. Rolands Kovaļevskis izcēlās ar skaistu hattrick jeb trīs vārtu guvumu.

Rubenes izglābšanās Bauskā

Vēl pavisam nesen Rubene bija Elvi florbola līgas līdere. 16. februāra vakarā Rubene viesojās pie Bauskas spēlētājiem. Tieši piecas minūte pirms pamatlaika beigām Bauskas komanda atradās līderos. Bet Rubenei izdevās saņemties un gandrīz vai neticamā veidā guva vēl četrus vārtus. Spēle noslēdzās ar rezultātu 9:6. Tādā veidā komanda nodrošināja sev iespēju piedalīties līgas ceturtdaļfinālā. Arnijs Kuratņiks un Ritvars Bērziņš Rubenes rindās izcēlās ar četriem rezultativitātes punktiem. Tiešām aizraujoša un pārsteigumiem pilna spēle!

Lekringa uzvara pār Talsiem

17. februāra vakarā norisinājās Elvi florbola līgas spēle, kurās tikās Lekrings un Talsu NSS/Krauzers. Spēle notika Cēsu laukumā. Tajā ar rezultātu 5:3 labāki izrādījās mājinieki. Par šo uzvaru priecājās gan Lekrings komanda un līdzjutēji, gan Ulbrokas komanda. Jo tieši viņi pēc šīs spēles kļuva par turnīra uzvarētājiem.

Kā spēlēt pašam

Tas nu būtu skaidrs, ka katram nav talanta uz sportu. Ja tomēr gribi iegūt kādu azartu, bet ne aktīvi sportojot, tad mēs varam šo to ieteikt. Iespējams, jau zini, ka ir iespēja veikt sporta likmes uz dažādiem sporta notikumiem un ne tikai. Bet tas nebūt nav vienīgais veids, kā gūt azartu un arī adrenalīnu. Vēl ir online spēļu spēlēšana uz naudu. Tas nozīmē, ka neizejot no mājas vai pat neizkāpjot no gultas, tu vari spēlēt dažādas interesantas spēles. Un turklāt vēl pelnīt par to naudu. Ir viens interneta bloga, kas par to visu stāsta plašāk. Vairāk informācijas šeit.

Tas šajā reizē būtu viss! Turpinām just līdzi florbolam un citiem sporta notikumiem un tiekamies jau drīzumā.