Pirmssezonas turnīrs un citi jaunumi florbola pasaulē

Klāt jau teju augusta beigas! Tas nozīmē, ka vasara arī dodas uz nobeigumu un jāsāk domāt par rudeni, par atgriešanos režīmā. Protams, neviens nav teicis, ka sportot var tikai vasarā. Skaidra lieta, ka ir daudzi cilvēki, kas tā arī domā. Bet kāda vaina vēsākam laikam? Pat, ja tas ir nedaudz drēgns vai slapjš. Mēs uzskatām, ka sportistiem ir pat vērtīgi uzturēties ārā jebkādos laikapstākļos. Pat, ja ārā līst vai snieg, jo organismam ir jābūt gatavam uz visu. Bet ne par to šorezi. Mēs vienkārši gribējām, lai saprotiet, ka ar to vasara nebeidzas! Turpinājumā florbola pirmssezonas turnīrs un citi interesanti jaunumi.

Pirmssezonas turnīrs Latvian Open

Pirmssezonas turnīrs

Ir aizvadīts pirmssezonas turnīrs Latvian Open 2020. Tas noslēdzās svētdien un norisinājās jau 14. reizi Valmierā un Kocēnos. Tradicionālajā pirmssezonas turnīrā elites grupā par uzvarētājiem otro reizi pēc kārtas kļuva mājinieki FBK Valmiera. Savukārt sieviešu elites grupā pēc trīs gadu pauzes triumfēja Rubenes komanda no Kocēniem. Vīriešu Open grupā starp visām komandām paši spēcīgākie izrādījās kurzemnieki FK Kuldīga. Kopumā turnīrs plaši pārstāvēts ar 25 komandu dalību. Vienīgi pirmo reizi netika pārstāvēta neviena ārzemju komanda. Protams, tas saistīts ar vīrusa un ceļošanas ierobežojumiem. Ceram, ka nākamgad viss būs atkal vecajās sliedēs. Bet, lai tā būtu, pagaidām jāiztiek ar vietējo komandu dalību.

Plašāku infrmāciju par Latvian Open norisi un rezultātiem varat lasīt viņu mājas lapā.

Pieteikšanās Rīgas atklātajam čempionātam

Nu jau pirms kāda laika izsludināta pieteikšanās Rīgas 21. atklātajam čempionātam florbolā. Tas norisināsies no 2020. gada septembra un līdz pat 2021. gada maijam gan pašā Rīgas pilsētā, gan ārpus Rīgas novados. Komandu pieteikumi tiks organizēti līdz 9. septembrim.

Čempionātā var piedalīties ne tikai Rīgas, bet arī citu novadu komandas. Bet ir nosacījums, ka mājas spēles ir jāaizvada Rīgā vai arī tās tuvajos novados. Piedalīties var spēlētāji, kas dzimuši vismaz 2005. gadā un vecāki. Savukārt piedalīties nedrīkst virslīgas komandas un arī spēlētāji, kas ir pieteikti jaunajai 2020. / 2021. gada sezonai. Vairāk informācijas variet iegūt organizatoru lapā vai florbola savienības mājas lapā.

Turpiniet sportot un tiekamies gan florbola laukumos, gan mšuu blogā! Uz tikšanos!