Florbola ziņas oktobrī

Esiet sveicināti pavisam jaunā ziņu portālā! Centīsimies regulāri stāstīt par Latvijas florbola jaunumiem. Tā kā klāt gandrīz jau oktobra vidus, tātad florbols tiešām rit ar pilnu joni. Šajā reizē pastāstīsim par oktobra pēdējā laika aktivitātēm. Aiziet, lasi turpinājumā!

Florbola ziņas oktobrī

Latvijas un Norvēģijas spēle

Sešu nāciju kausa izcīņu ar patīkamām emocijām noslēgusi Latvijas florbola izlase. Slovākijā notiekošā izcīņa bijusi pret Norvēģijas izlasi. Mūsējie spēlē par trešo vietu bija pārāki pār Norvēģijas izlasi ar rezultātu 6:5. Šeit tiešām jāuzteic Pēteris Trekše, kurš neticami, bet desmit sekundes pirms beigām guva uzvaras vārtus. Jāatgādina, ka abām izlasēm šī bija jau otrā tikšanās šajā turnīrā. Pirmajā spēlē ar 3:2 uzvarēja norvēģi. Līdz ar to var teikt, ka spēlējam līdzvērtīgi, tomēr šoreiz veiksme bija mūsu pusē. Artis Raitums tika atzīts par labāko spēlētāju Latvijas izlases rindās.

Rubene “iepriecina” Ķekavu ar pirmo zaudējumu

ELVI florbola līgā sievietēm pirmo neveiksmi piedzīvojusi Ķekavas komandas. Ķekavas meitenes Kocēnos ar 3:4 atzina Rubenes meiteņu pārākumu. Tieši Rubenes komanda ir iepriekšējā čempionāta titula turētājas. Rubenes rindās par labāko spēlētāju atzīta Paula Egle. Viņa ar 3 punktiem bija rezultatīvākā.

Igaunija atkal labāka

Šodien, 21. oktobrī, Tartu norisinājās ELVI florbola līgas spēle sievietēm starp NND Rīga un Igaunijas klubu. Šajā sezonā igaunietes Rīgas klubu pārspēja jau otro reizi. Šoreiz tas notika ar rezultātu 9:3. Diezgan graujoši. Jāsaka, ka pirmās spēles rezultāts nebija tik traks. Zaudējām ar rezultātu 4:3. Spēli it kā veiksmīgāk sāka mūsējās un pat izvirzījās vadībā ar rezultātu 2:0. Tomēr otrajā periodā vadības grožus uzņēmās igaunietes. Līdz ar to spēles rezultāts likumsakarīgs.

Treniņnometne

Šodien Kocēnos noslēdzās Latvijas U19 florbola izlases treniņnometne. Izlases galvenais treneris Ainārs Juškēvičs uz nometni bija uzaicinājis 25 jaunos censoņus jeb spēlētājus. Nometnē notika divas nodarbības un divas pārbaudes spēles. Tās norisinājās Kocēnu sporta namā.

Jāpiebilst, ka vīriešu U19 izlase šobrīd tiek gatavota pasaules čempionātam. Tas norisināsies 2019. gada maijā Halifaksā, Kanādā. Iepriekšējā turnīrā mūsēji puiši pārsteidza fanus un iekļuva starp piecām labākajām komandām. Tagad ceram uz laba rezultāta atkārtojumu vai pat vēl labāku rezultātu.