Novembra sākuma jaunumi florbola lapas pusēs

Pavisam klusiņām atnācis jau novembris. Un nepaspēsim ne pamirkšķināt acis, kā klāt jau būs decembris un dāvanu pirkšanas trakums. Kamēr tas viss vēl nav klāt, turpinām fanot un just līdz florbolam. Mums vēl šis tas palicis neizstāstīts no oktobra jaunumiem. Pēc tam ķersimies klāt novembra jaunākajām ziņām iekš florbola pasaules. Aiziet!

Oktobra jaunumi florbolā

ELVI florbola līgā piekto uzvaru pēc kārtas guva Ķekavas komanda. Ķekavnieki savā laukumā ar 13:8 bija pārāki pār Kurši/Ekovalis komandu no Liepājas. Gints Klēģeris uzvarētāju rindās izcēlās ar četru vārtu guvumu. Klāvam Jansonam piecas piespēles. Sveicam Ķekavas komandu!

28. oktobrī notika vārtiem bagāta spēle ELVI florbola līgā sievietēm. Notika Ķekavas novada derbijs. FK Ķekava mērojās spēkiem ar Ķekavas Bulldogs. FK Ķekava uzvarēja ar pārliecinošu rezultātu 20:4. Uzvarētāju rindās rezultatīvākā bija Ieva Bušmane, kurai 7 rezultativitātes punkti.

28. oktobris bija veiksmīga diena arī Liepājas komandai. Kurši/Ekovalis no Liepājas viesojās Ogrē pie FK Ogres Vilki. Diemžēl spēle pagalam neveiksmīga bija ogrēniešiem. Jo liepājnieki Ogrei sagādāja astoto zaudējumu pēc kārtas. Turklāt ar graujošu rezultātu 17:6. Liepājnieku rindās Ričards Dēvits un Mihails Kostusevs guva pa septiņiem rezultativitātes punktiem.

Novembra jaunumi

Atkal pievēršamies ELVI florbola līgai sievietēm. 3. novembrī pie pirmās uzvaras tika Ķekavas Bulldogs komanda. Meitenes savā laukumā uzņēma Lekringu no Cēsīm. Spēle noslēdzās ar rezultātu 12:10. Ķekavas meiteņu rindās izcēlās Līga Vancāne. Viņai izdevās iemest golus tieši izšķirošajos brīžos. Līgas kontā septiņi rezultativitātes punkti.

Ogres kluba neveiksmes diemžēl turpinās. Ogrēnieši piedzīvojuši devīto zaudējumu pēc kārtas. Viņi ar graujošu rezultātu 5:16 atzina Valmieras kluba pārākumu. Diemžēl šī bijusi jau sestā spēle, kad ogrēniešu pretinieki iemetuši vairāk kā desmit vārtus. Jāsaka, ka diezgan bēdīgi. Ceram, ka klubs saņemsies un spēs rast risinājumu neveiksmju sērijai. Valmieras rindās četrus punktus guva Ints Vilks un Mārtiņš Broks. Sveicam!

Tas šai reizei viss! Jau turpinājumā stāstīsim par svaigākajiem novembra florbola jaunumiem. Ceram, ka tu esi viens no tiem, kurš dodas uz spēlēm klātienē. Ir tik ļoti svarīgi atbalstīt klubus uz vietas. Spēlētāji tiešām to novērtē un tas dod motivāciju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *