Pasaules čempionāts 2020 – biļešu pārdošana

Esiet sveicināti florbola līdzjutēji un spēlētāji. Jāatzīst, ka tiekamies ne tajā pašā jaukākajā laikā, kas pāršalcis visu pasauli. Tomēr jāmeklē arī pozitīvas lietas. Kā daudzi saka, šis tiešām ir iespēju laiks. Tas ir laiks, kad varam pievērsties lietām, kurām iepriekš trūka laika vai arī atklāt pavisam jaunus hobijus. Sports piedzīvo kaut ko pavisam nebijušu. Sportisti trenējas mājās. Katrs izdomā savu veidu, kā trenēties. Netrūkst lielisku un atraktīvu ideju, kā cilvēki uzjautrina šajā laikā. Tomēr par spīti visam, ir arī labas ziņas. Rakstā pastāstīsim, ka pasaules čempionāts florbolā 2020 tuvojas un ir sākusies biļešu iepriekšpārdošana. Vai nav lieliski?

Pasaules čempionāts florbolā 2020

Pasaules čempionāts florbolā

Tagad ir sākusies biļešu tirdzniecība uz iepriekšējo kārtu un ceturtdaļfinālu. Visas biļetes tiek pārdotas kā dienas biļetes. Pārbaudiet visas pieejamās iespējas un iegādājieties biļetes iespējams apmeklējot pasaules florbola federācijas oficiālo mājas lapu.

Pasaules čempionāts florbolā vīriešiem norisināsies no 2020. gada 4. līdz 12. decembrim Helsinkos, Somijā. Iepriekšējā kārta un ceturtdaļfināla spēles tiks aizvadītas Helsinku ledus hallē. Pusfināli, bronzas spēle un fināls tiks izspēlēti Hartwall arēnā.

Visas biļetes tiek pārdotas kā dienas biļetes, tāpēc tā pati biļete ļaus piekļūt visām tajā dienā spēlētajām spēlēm. Uz konkrētām spēlēm biļetes nav pieejamas. Biļetes uz pasaules čempionātu florbolā vīriešiem pārdod Ticketmaster.

Biļešu paketes

Papildus dienas biļetēm ir pieejamas sekojošas biļešu paketes.

Atklāšanas nedēļas nogale. TRīs dienu biļešu paka no 4. līdz 6. decembrim, 18 spēles. Biļešu cenas no 45 eur, bet bērniem 35 eiro. Spēļu norise paredzēta Helsinku ledus hallē.

Norises vietas caurlaide no 4. līdz 11. decembrim, 44 spēles. Jārēķinās sākot ar 165 eur biļešu cenu. Norise arī Helsinku ledus hallē.

Noslēguma nedēļas nogale. Divu dienu biļešu paka no 11. līdz 12. decembrim, tai skaitā pusfināla spēles, bronzas spēle un, protams, fināla spēle. Šo spēļu norises vieta būs Hartwall arēna. Par šādu biļeti vajadzēs šķirties no vismaz 69,50 eur.

Lieliska iespēja faniem no Latvijas

Sports vienmēr ir lieliska iespēja doties tuvākos vai tālākos ceļojumos. Jācer, ka trakums pasaulē būs beidzies vai vismaz pierimis un tad jau arī florbola fani no Latvijas varēs pakot mantas ceļojumam uz Helsinkiem. Pie reizes varēs izbaudīt Adventes laika atmosfēru vai pēc čempionāta aizdoties pie Santa Klausa Somijas ziemeļos.