Vasaras sezonas jaunumi florbolā Latvijā

Vasaras sezona florbolā

Šķiet neticami, tomēr klāt jau ir jūlija vidus. Godīgi sakot, tas skan diezgan baisi, jo vasara uzņēmumi tiešām lielu jaudu un ātrumu. Jāsteidz baudīt visi vasaras labumi un tajā pašā laikā arī jāstrādā. Un, protams, arī jāsporto. Vasarā noteikti ļoti populāra ir skriešana, arī riteņbraukšana, futbols, teniss, pludmales volejbols un citi sporta veidi. Galvenais jau laikam ir kustēties. Piekritīsiet taču. Bet, kas vasaras sezonā notiek florbolā, to skaties tālāk turpinājumā.

Vasaras florbola turnīrs Summer floorball battle

5.  jūnijā  ar 4 spēlēm startēja vasaras karstākais florbola turnīrs florbolā ar nosaukumu ”Summer floorball battle 2019”. Jeb latviski tulkojot “Vasaras florbola cīņas 2019”. Turnīrs norisinās Rīgas Juglas vidusskolas stadiona specializētajā sporta spēļu laukumā. Turnīrā pašā pirmajā spēlē pārliecinošu uzvaru ieguva komanda ar nosaukumu NND. Viņi ar graujošu rezultātu 11:0 sagrāva komandu Rīgas Lauvas.

Spēles gaita

NND un Rīgas Lauvu spēlē pirmā perioda laikā NND jau parādīja savas izredzes uzvarēt. Pirmajā periodā viņi izvirzījās vadībā ar 5:0. Savukārt otrajā puslaikā NND komanda ieguva vēl sešus vārtus, nesniedzot nekādas izredzes Rīgas Lauvām mainīt spēles iznākumu. Uzvarētāju komandas vārtsargs Jānis Goža spēja atvairīt visus pretiniekus metienus un nosargāja vārtus sausā. Tikmēr Rīgas Lauvu vārtsargam bija trīs reizes vairāk darba, kas noteikti nebija viegls uzdevums.

Rezultatīvākie NND rindās bija Dāvis Lapiņš, viņam 7 punkti un Daniels Ģederts ar 6 punktiem. Savukārt Elvim Rozītim skaists hat-trick. Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzīts Daniels Ģederts. Rīgas Lauvu sastāvā par labāko spēlētāju atzīts Ernests Prauliņš.

Nodarbe ārpus hokeja

Jušana līdzi sportam ir laba lieta. Tomēr jānopelna arī nauda. Šajā jomā lieli profesionāļi ir mūsu draugi, kas stāsta par online jeb interneta kazino. Tas nozīmē, ka jūs varat spēlēt kazino nevis tikai reālajās kazino vietās, bet arī internetā – no datora, telefona vai planšetes. Iesakām ielūkoties viņu blogā un apskatīt dažādus bonusa piedāvājumus, piemēram, Pafbet bonusa kods. Bonusa kods nozīmē, ka varat saņemt vairāk naudas kā ierasts.

Vēlam jauku un sportisku vasaru. Noteikti tiksimies drīzumā, kad atkal būs sakrājušies florbola jaunumi, par kuriem jums pastāstīt.