Marta jaunumi florbola pasaulē Latvijā

Pavisam nemanāmi ir pienācis marta mēnesis. Tiešām sajūta, ka pavisam ātri, jo šķiet, ka vēl nesen svinējām Ziemassvētkus. Piekritīsiet taču, vai ne? Jā! Tas arī ir iemesls, ka daudzi tikai tagad sapratuši, ka jāsāk gatavoties vasaras sezonai un arī maratoniem. Jo patiesībā daudz vairs nav atlicis. Īpaši, ja vēlies sagatavoties kādai nopietnai distancei. Bet ne par to šajā reizē stāsts. Protams, ieskatīsimies marta jaunumos florbolā. Aiziet!

Lielvārde sakauj Pārgauju

ELVI florbola līgā vīriešiem par pirmo pusfinālisti kļuvusi Lielvārde komanda. Viņi šodien, 10. martā, Kocēnos ar rezultātu 7:5 pārspēja Stalbes Pārgaujas komandu. Tādā veidā Lielvārdes komanda sērijā uzvarēja ar rezultātu 4:0. 10. marta spēlē ar trīs vārtu guvumu izcēlās izcēlās lielvārdietis Toms Akmeņlauks. Principā Lielvārdes komanda pārliecinoši “atriebās” Pārgaujas komandai par zaudējumu ceturtdaļfināla sērijā pagājušajā sezonā.

Ķekevas derbijs meitenēm

ELVI florbola līgā sievietēm turnīra tabulas līderes godu atkal pārņēma atkal FK Ķekava. Viņas 10. marta spēlē sakāva Ķekavas Bulldogs meitenes ar rezultātu 13:1. Rezultatīvākā uzvarētāju komandas rindās ar 5 punktiem bija Paula Metāla.

Rubenei uzvara pār Rīgu

9. marta spēlē tiešām svarīgu uzvaru sievietēm regulārā turnīra uzvarētājas godu ieguva Rubenes komanda no Kocēniem. Dāmas Elektrum Olimpiskajā centrā Rīgā ar rezultātu ar 3:2 bija labākas pār Rīgas klubu NND Rīga.  Interesanti, ka izšķirošie vārti tika gūti četras sekundes pirms pamatlaika beigām un tos guva Paula Matisone.

Ulbroka pieveic Valmieru

9. martā vīriešu līgas esošā čempione Betsafe Oxdog Ulbroka Vidzemes Olimpiskajā centrā aizvadīja spēli pret Valmieras komandu.  Tā bija ceturtdaļfināla sērijas trešā spēle. Tajā Valmieras komanda piedzīvoja burtisku sakāvi. Spēle noslēdzās ar rezultātu 12:1 par labu Ulbrokas komandai. Rezultāts sērijā šobrīd 2:1 un vadībā ir Ulbrokas komanda. Ulbrokas sastāvā rezultatīvākais šajā mačā ar 4 punktiem bija Lauris Zaicevs. Apsveicam!

Rubene tiekas ar Talsu komandu

9. marta tikās florbola līgas ceturtdaļfināla pāris Kocēnu Rubene un Talsu Krauzers komanda. Kocēniešiem izdevās savā laukumā izcīnīt uzvaru ar 2:1. Līdz ar to rezultāts sērijā atkal neizšķirts 2:2. Rubenes vārtsargs Roberts Trepšs atvairīja 34 no 35 pretinieku metieniem. Uzvaras vārtus Rubenei guva Arnijs Kuratņiks.

Paldies par uzmanību, tiekamies jau drīzumā!