Decembra jaunumi florbola pasaulē

Balti un skaisti Ziemassvētki ir aizvadīti un nupat esam nosvinējuši jaunā 2019. gada ierašanos. Ceram, ka svētki tev noritēja mierīgi bez starpgadījumiem un liekām veselības problēmām. Un, iespējams, jau šodien gadu esi iesācis ar jaunu apņemšanos – sportot vairāk. Ja tā ir taisnība, tad ceram, ka tā turpināsies ilgi, nevis tikai pirmo gada mēnesi. Bet viena sporta lieta, kas nevar būt kā apņemšanās, bet gan kā sirdslieta, ir fanošana par sportu. Mēs šeit esam sapulcējušies, jo mīlam florbolu. Un tāpēc tagad arī pastāstīsim pēdējos decembra jaunumus florbola pasaulē.

Decembra jaunumi florbola pasaulē

Ulbroka sakauj Lielvārdes komandu

Jauno gadu lieliskā noskaņojumā varēja sagaidīt Ulbrokas Betsafe Oxdog komanda. Viņi savā laukumā ELVI florbola līgas spēlē sakāva Lielvārdes/Fat Pipe komandu. Čempioni bija labāki ar diezgan graujošu rezultātu 9:3. Ulbrokas rindās ar 5 punktiem izcēlās Rolands Kovaļevskis. Šī abām komandām bija otrā tikšanās reize šajā sezonā. Iepriekšējais mačs tika aizvadīts Lielvārdē. Un tajā ar rezultātu 9:5 uzvarēja mājinieki Lielvārdes/Fat Pipe komanda. Šajā reizē jau no pirmās minūtes varēja saprast, ka Ulbrokas komanda ir pilnībā noskaņojušies revanšēties. Tas arī, protams, izdevās!

Talsu komanda savā laukumā ir pārāki pār Rubenes komandu

22. decembra vakarā Rubene komanda atzina Talsu NSS/Krauzers komandas pārākumu. Talsenieki savā laukumā bija labāki ar rezultātu 3:4. Valters Kasjaņenko, kas ir Talsu kluba vārtsargs, atvairīja 18 no 21 metiena. Spēles rezultātu atklāja Kocēnu komanda, kad 13. minūtē vārtus guva Andris Jēkabsons. Tieši viņš arī tika atzīts par savas komandas labāko spēlētāju. Savukārt abu klubu iepriekšējā tikšanās reizē uzvarēja Rubene. Talseniekiem toreiz nācās piekāpties ar rezultātu 6:5.

Bauska apbēdina Valmiera komandu

Trešajā spēlē pēc kārtas pie uzvaras tika Bauskas komanda. Viņi savā laukumā 22. decembra vakarā uzņēma Valmieras komandu. Valmierai nācās atzīt Bauskas pārākumu ar 8:5. Bauskas komandas labā ar 3 punktiem izcēlās Gints Velmunskis un Pēteris Zeltiņš. Īsumā par Bauskas komandas sezonu. Šo sezonu viņi uzsāka ar uzvaru pret Ogres Vilku komandu. Pēc tam nācās piedzīvot veselus astoņus zaudējumus. Bet gada nogalē pārspēja Rubenes komandu un pēcspēles metienos piekāpās Lielvārdes puišiem.

Tas šajā reizē viss. Uz tikšanos drīzumā!