Triple challenge – sievietēm starp Itāliju un Franciju

Sieviešu triple Challenge starp Itāliju un Franciju spēlē 27. un 28. maijā Lignano Sabbiadorā, Itālijā. Komandas 24 stundu laikā nospēlēja trīs tuvus mačus, pirmais mačs beidzās neizšķirti,bet tad abas komandas uzvarēja vienā spēlē.

Triple challenge

Itālija uzvarēja turnīrā ar labāku pstarpību. Pasākuma rezultatīvākā spēlētāja ar 6 punktiem (3 +3) bija Kamila Olšova.

Trīs spēles, kas tika izspēlētas 24 stundu laikā, bija izaicinājums abām komandām , taču tas atbilda spēlētāju gribai atgriezties pie starptautiskiem mačiem. Vieta Bella Italia ALE Village radīja drošu un ērtu vidi, kas abām komandām ļāva koncentrēties uz spēlēm.

Divas komandas, kuras vēlējās spēlēt, un abas vadīja jauns galvenais treneris. Komandā Francija ir daudz pieredzējušu spēlētāju, bet komandā ir ļoti jauna komanda (vidēji 20 gadu vecumā), kurā 14 spēlētāji spēlē pirmo spēli Nacionālajā senioru komandā.

Pirmais mačs ceturtdienas rītā bija saspringts stāsts. Piesardzīgs sākums no abām komandām, un tas aizņēma 28.09, pirms Emelija Belē ieguva pirmos punktus Francijas izlasei. Itālieši atbildēja ar Laura Bolta palīdzību. Tad tieši pirms otrā perioda beigām Alessia Pascietta pārsteidza francūzieti ar metienu no tālas distances. 46.12 Francija atrada jūras Klopfenstein ekvalaizeru, kam palīdzēja Anabelle Simonetti. Likās, ka spēle beigs 2-2, bet tad pēdējās divas minūtes bija notikumu pilnas. Kamila Olšova atņēma Itālijai vadību 58.42, bet Francija nepadevās un ar 38 sekundēm atkal atstāja “Marine Klopfenstein”, gūstot punktu ar rezultātu 3-3.

Vēlāk vakarā tika izspēlēta otrā spēle. Itālija septiņas minūtes pēc kārtas sāka ļoti labi spēlēt, vispirms ar Kamilu Olšovu, pēc tam ar Annu Marasso. Perioda beigās Paulīne Meneusa samazināja atstatumu. Otrajā periodā tā bija Francija, kas sāka labāk, un Anabelle Simoneti un Marine Klopfenstein ar diviem ātriem mērķiem izvirzīja Franciju vadībā. Šoreiz tā bija Itālija, kas perioda beigās ar metienu apspēlēja Robertu Olšovu. Saspringtu trešo periodu ar Franciju, panākot uzvaru 52.21. vietā, guva Linda Kmetova, kurai asistēja Anabelle Simoneti.

“Triple Challenge” pēdējā spēle iesākās labi “Team France” komandai, kurā divus vārtu guvumus pirmā perioda vidū guva Linda Kmetova un Laure Bottažere. Neskatoties uz daudzām iespējām, punktu skaits nemainījās līdz 43,07, kad Roberts Olšovs guva punktus Itālijas labā. Pēc piecām minūtēm Paulīnam Buičam bija neizšķirts pret Franciju, bet Itālijai iestājās taimauts. Neliela taktika 18 sekundēs deva tūlītēju rezultātu, ar mērķi apsteidzot Deboru Vāgneru. Ātrā atbildes spēle deva jaunu enerģiju Itālijas komandai, un septiņu minūšu laikā viņi guva vēl trīs vārtus (Kamila Olšova, Debora Vāgnera un Marta Pelliccioni), tuvinot punktu galarezultātam – 5-3.

Pasākums beidzās ar nelielu ceremoniju, kuru vadīja Itālijas Floorbola asociācijas prezidents Džordžo Rambladi. Balvas tika pasniegtas refereļiem Alberto Coduto un Rolandam De Konno Pobiteram, kā arī diviem Virsaiša treneriem.