Lekringa – Rubenes spēle un citi jaunumi

Nu jau zelta rudens steidz beigties! Lai gan nākamnedēļ vēl sola samērā siltus laikapstākļus. Tomēr sportot ārā kaut kā nav īsti iedvesmas. Tāpēc ziema forši pašiem pievērsties un arī fanot par iekštelpu sporta veidiem. Viens no tiem, protams, ir arī florbols. Šajā reizē stāstīsim par Rubenes – Lekringa aizraujošo spēli un Reiņa Mirkša pārliecinošo sniegumu.

Rubenes – Lekringa spēles apskats

ELVI florbola līgas spēlē Cēsīs Rubene izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas. Šajā reizē izdevās pārspēt vietējo Lekringu komandu. Spēlē izcēlās Rubenes spēlētājs Reinis Mirkšs, kurš otrajā spēlē pēc kārtas iemeta piecus vārtus. Spēle noslēdzās ar rezultātu 7:6 par labu kocēniešiem. Šī uzvara Rubenes komandai deva iespēju pakāpties uz pirmo vietu turnīra tabulā. Komandai šobrīd 18 punkti.

Rubenes komanda iepriekšējā spēlē tikās ar Pārgaujas komandu no Stalbes. Tajā izdevās gūt pārliecinošu uzvaru ar 8:3. Arī tajā spēlē izcēlās Reinis Mirkšs – ar piecu vārtu guvumu. Īsts snaiperis! Savukārt Lekrings iepriekšējā spēlē tikās ar Kurši/Ekovalis komandu. Tika piedzīvots zaudējums ar tādu pašu rezultātu 3:8.

Spēles gaita

Spēli pārliecinošāk uzsāka cēsnieki. Spēles 13. minūtē viņa izvirzījās vadībā ar rezultātu 2:0. Lekringa rindās vārtus guva Pēteris Trekše un Emīls Dzalbs. Interesanti, ka Rubene pirmos vārtus guva tikai pirmā perioda izskaņā. Rezultatīvais Mirkšs izcēlās ar trāpīgu soda metienu. Arī otrās trešdaļas vidū izcēlās mājinieki. Viņi izvirzījās vadībā ar rezultātu 4:2. Tomēr pirms pēdējā perioda sākuma Rubenei izdevās atgūt vienus vārtus un rezultāts bija 3:4. Bet jau pēdējā perioda sākumā spēles rezultāts izlīdzinājās 4:4. Vārtus guva Ingars Matisons. Atlikušos trīs vārtus Rubenes rindās guva Reinis Mirkšs. Cēsu komanda vairs nespēja saņemties un labot spēles rezultātu. Tā arī Rubene aizbrauca mājās kā uzvarētāji ar spēles rezultātu 6:7.

Talantīgais Reinis otro reizi pēc kārtas tika atzīts pat Rubenes komandas labāko spēlētāju. Turklāt viņš ir Virslīgas rezultatīvākais spēlētājs. Viņa kontā 32 punkti. Cēsu komandas rindās par labāko spēlētāju atzīts Emīls Dzalbs.

Pēc šīs spēles Rubenes komanda ir turnīra līderi. Bet Lekrings ar astoņiem punktiem ierindojas astotajā vietā.

Paldies par uzmanību un tiekamies jau drīzumā!