Florbola aktualitātes Čehijā šajā vasarā

Tradicionālais starptautiskais klubu turnīrs Czech Open notika no 2021. gada 5. līdz 8. augustam Prāgā, Čehijā. 110 komandas sacentās dažādās grupās. Tāpēc turpinājumā florbola aktualitātes šajā vasarā.

Florbola aktualitēs

Florbola aktualitātes vasarā

Šogad Čehijas atklātais čempionāts sieviešu elites W grupas finālā piedzīvojis vienu no spilgtākajiem notikumiem. Šajā kategorijā bija astoņas komandas. Vítkovice aizstāvēja pagājušā gada zeltu un kļuva par uzvarētāju. Finālā samērā līdzvērtīgā mačā viņi ar 7: 4 pieveica pretiniekus no Tatran. Jo īpaši Nikola Liberdova izcēlās un guva “hat trick”. Vítkovice tomēr bija labāki, īpaši mača otrajā periodā, kad guva trīs vārtus un izvirzījās vadībā. Dažas minūtes pirms spēles beigām komanda Tatrans guva cerības, pateicoties Veronikas Kopeckas skaistajiem vārtiem, kura skrienot iesita bumbu vārtos un parādīja, kāpēc viņa ir šīs kategorijas labākā vārtu guvēja. Tomēr komanda Vítkovice labi nosargāja pārsvaru, un Tatrans noslēdza turnīru kā otrās.

FLORBOLA AKTUALITĒS – VĪRIEŠU ELITES ČEMPIONĀTS

Elite M kategorijā šī gada Čehijas atklātajā čempionātā sacentās četri Prāgas superlīgas klubi: Tatran, Sparta, Black Angels un Bohemians. Pirmās divas nosauktās komandas no grupu turnīra iekļuva finālā. Tika gaidīta sīva cīņa un, spriežot pēc rezultātiem grupā, Sparta, iespējams, bija nelieli favorīti, jo grupu turnīrā ar 5: 2 pārspēja Tatranu. Finālā tomēr viss bija citādi. Tatrans visu maču bija nedaudz aktīvāks un vairāk kontrolēja bumbu. Mačā bija daudz ko redzēt: seši sodi, neveiksmīgs soda metiens, vairākas smagas cīņas un skaisti vārti. Sparta centās panākt 4: 4. Tomēr pretiinieki guva vēl vienus vārtus. Tatrans (tāpat kā pērn Vítkovíce) svin zeltu.

“PRO M” FINĀLS

Skatītāji UNYP arēnā Podvinný mlýn redzēja dienas interesantāko maču. Pro M kategorijas fināls bija dramatisks, kuru beigās uzvarēja Karlovijs. Lai gan sākumā “Panthers” bija labāki un vienā brīdī izvirzījās vadībā ar 4: 2, tomēr pretinieki spēja rezultātu mainīt un pēkšņi rezultāts strauji mainīijās 5: 4. Panthers panāca izlīdzinājumu, bet tomēr pretinieki guva vēl divus vārtus. Mērķis panākt rezultātu 7: 5 bija veiksmīgs – Jans Langs guva skaistus vārtus “Panthers” aizsardzību.

ATVĒRTĀ SIEVIEŠU ČEMPIONĀTA KATEGORIJA

Čehijas atklātā čempionāta 2021. gada pēdējā diena sākās ar cīņu starp bohēmiešiem un Tatranu Open W kategorijā.

Neviena no šīm komandām turnīrā pirms šodienas nebija zaudējusi nevienu spēli, taču finālu labāk sāka bohēmieši, kuri ceturtajā minūtē šokēja savus pretiniekus ar diviem vārtiem. Pēc tam Tatrans komanda atguvās, un spēle bija izlīdzināta, bet otrajā puslaikā Vodičkova pēc skaistas individuālas spēles guva svarīgos trešos vārtus. Beigās Tatrans guva  vienus vārtus, jo Lovíškova pārsteidza pretinieku ar sitienu no pagrieziena. Bohēmieši svin svētkus, pateicoties uzvarai 4: 1, savukārt Tatranam būs jāsamierinās ar sudrabu.