Rudens 2019 ziņas no florbola pasaules

Rudens 2019

Esiet sveicināti, mūsu lasītāji. Jāatzīst, ka kādu laiku neesam tikušies un nu pienācis laiks atkal izstāstīt florbola sporta rudens 2019 jaunumus. Tā jau ir, ka vasaras sezona ir tāds brīvāks laiks. Un tad rudenī viss atkal sākās! Bērni dodas uz skolu, studenti atsāk mācības augstkolā. Bet sporta pasaulē atkal sākās cerībām pilnā jaunā sezona. Noteikti katrs cer, ka vasarā ieguldītie sviedri un pelnītā atpūta nesīs labus un gardus augļus. Kā iesākusies florbola sezona, to lasiet turpinājumā.

Rudens 2019 jaunumi florbolā

Rudens 2019 – vīriešu 1. līgas starts

Vīriešu pirmās līgas startā FBK SĀC svinēja pārliecinošu uzvaru. Spēle norisinājās aizvadītajā nedēļā, kas norisinājās kopumā deviņas spēles Latvijas čempionāta florbolā 1. līgā vīriešiem. Tās bija pirmās spēles šajā sezonā. Jāuzteic, ka pārliecinošu uzvaru guva komanda FBK SĀC. Viņi viesos sakāva Valmieras komandu ar rezultātu 12:3. Spēle norisinājās Vidzemes olimpiskajā centrā.

Ekovalis uzvar Ogri

Pagājušajā svētdienā Ogres komanda savās mājās uzņēma Liepājas komandu Kurši/Ekovalis. Viņi ELVI florbola līgas vīriešiem turnīrā ar rezultātu 8:4 bija pārāki pret ogrēniešu komandu Ogres Vilki. Tāda nu ir dzīve! Toms Akmeņlauks izcēlās ar četrām rezultatīvām piespēlēm uzvarētāju komandas rindās.

Debitante Irlava/Avant atraujas no Rubenes

Jāapsveic Rubenes komanda ar pirmo uzvaru ELVI florbola līgā vīriešiem. Rubene izrādījās krietni pārāki pret turnīra debitanti Irlava/Avant. Spēle noslēdzās ar rezultātu 15:6. Iespējams, ka likumsakarīgi, ņemot vērā Rubenes pieredzi. Rubenes komandas labā 4 rezultativitātes punkti trim spēlētājiem – Reinim Mirkšam, Dāvim Zēmelim un Ritvaram Bērziņam. Apsveicam Rubenes komandu un vēlam veiksmi turnīra jauniņajiem. Gan uzvaras nāks arī viņiem!

Valmieras komandā pārspēj pagājuša gada čempioni

FBK Valmiera guvusi jau divas uzvaras šī gada ELVI florbola līgā vīriešiem. Valmieras spēlētāji savā laukumā izcīnīja uzvaru ar rezultātu 9:8 pret iepriekšējā gada čempioniem – Lielvārdes / Fat Pipe komandu. Jāapsveic Mārtiņš Kājiņš, kuram šajā spēlē izdevās iegūt divus izšķirošos vārtus Valmieras komandas labā. Šim spēlētājam 3 rezultativitātes punkti.

Tas tā īsumā par to, kā iesākusies sezona ELVI Latvijas florbola līgā. Ja interesē citu spēļu rezultāti, tad iesakām ielūkoties oficiālajā mājas lapā.

Vēlam sportistiem un komandām labus panākumus, veselību un veiksmi! Lai izdodas un tiekamies jau patiešām drīz!