Itālijas kausa izcīņa – fināls 15. un 16. maijā

Itālijas kausa izcīņa – fināls tika izspēlēts 15. un 16. maijā. Tas bija svarīgs notikums Itālijas Floorbola federācijai, jo tas iezīmēja atgriešanos uz spēlēšanas laukumiem vairāk nekā gadu pēc pēdējā mača.

Itālijas kausa izcīņa

Itālijas kausa izcīņa

Kausa izcīņas pirmā kārta norisinājās maija pirmajā nedēļas nogalē Romā kopā ar četriem iesaistītajiem klubiem: Floorbola klubu Milano, Viking Roma, SSV Diamante Bolzano un Black Lions. Komanda Milano parādīja savu spēku pirmajos mačos, gūstot saspringtu uzvaru 4-3 pret Viking Roma un skaidru uzvaru pret Black Lions. Mačs pret Diamante beidzās ar 6-6 neizšķirts. “Diamante” uzvarēja arī citos mačos, bez problēmām pret “Melno lauvu” un šaurākām uzvarām pret “Viking Roma”. Romiešu komandai bija nepārprotama uzvara pret “Black Lions”, kas šajā pirmajā nedēļas nogalē atguva trīs sakāves.

Pēdējās nedēļas nogalē Bolcāno komandas atkal saskārās, vēlēdamās uzvarēt sezonas pirmajā trofejā. Pirmajā mačā sestdien Viking Roma guva vieglu uzvaru pret Black Lions. Otrajā mačā FC Milano uzvarēja ar 4-3 pret SSV Diamante Bolzano, līdz ar to Alesandro Kapitani spēlē tikai sešas sekundes pirms beigām guva uzvaras vārtus. Šis rezultāts ļāva “FC Milano” uzlikt vienu roku uz trofejas, jo viņiem vajadzēja nodrošināt tikai vēl vienu uzvaru. “Viking Roma” to aizturēja, kad pēdējā mačā sestdien uzvarēja ar 6-2 pret “Milano”.

Svētdien mājinieku komanda Diamante saskārās bez problēmām pirmajā mačā pret “Black Lions”. Lauvām arī nebija izredžu pret FC Milano, tādējādi ļaujot komandai no Lombardijas nodrošināt trofeju. Nedēļas nogales pēdējais mačs starp Diamante un Viking Roma bija cīņa par otro vietu un Diamante to nodrošināja ar 6-3 uzvaru.

Jāatzīmē, ka Itālijas Floorbola asociācija bija atļāvusi veikt pagaidu transfēru, un FC Milano izvēlējās uzņemt spēlētājus no daudziem klubiem (Sporting Aosta, Real Torino, Ispra, Varese, Spartak Milano, Sterzinga Gargazon, Laives un Serenissima), kuri nevarēja piedalīties. FC Milano “Melting pot” daudziem vienaudzēm deva iespēju atgriezties laukumā, ko savā ziņā varēja redzēt kā Itālijas floorbola kustības stiprās gribas simbolu revanšēties.

Apbalvošanas ceremonijā prezidents Rambaldi pauda prieku par panākumiem pasākumā.

“Es pateicos visiem iesaistītajiem klubiem, kuriem izdevās pievienoties šim Coppa Italia 2021,” viņš teica, piebilstot, “un es pateicos arī visiem klubiem, kuri uztur kustību dzīvu un lēnām atsāk no jauna. Īpašs paldies arī organizatoru pasākuma vadītājiem, Diamante un 2 Romas biedrības, par sarežģīto protokolu pārvaldīšanu, kas ļāva mums droši atsākt darbu un atsākt spēlēt florbolu. “

Pienāca apbalvošanas ceremonija, kurā tika apbalvotasm, Melno lauvu biedrība par 4. vietu (kas saņēma arī organizācijas un FIUF provinces delegāta piedāvāto īpašo balvu Gianfranco Concli), Viking Roma par 3. vietu, SSV Bozen Diamante par 2. vietu un visbeidzot visa ” tīģelis ”firmas FCMilano, lai paceltu kāroto kausu.