Latvijas florbola jaunumi novembrī

Sveicināti, mūsu lasītāji! Iepriekšējā rakstā ieskatījāmies oktobra un novembra sākuma jaunumos par Latvijas florbolu. Tomēr ne visu paspējām izstāstīt. Tāpēc šodien centīsimies izstāstīt iespējami daudz, lai esi informēts.

Latvijas florbola jaunumi novembrī

Lielvārdes/Fat Pipe un Lekringa spēle

3. novembra vakarā septīto uzvaru pēc kārtas guva Lielvārdes/Fat Pipe komanda. Viņi savā laukumā ar 4:2 bija pārāki pret Cēsu Lekringu komandu. Par labāko spēlētāju tika atzīts Lielvārdes vārtsargs Raivis Puzulis. Viņš 31 minūtes laikā spēja atsist visus 9 pretinieku raidītos metienus.

Ķekavas un NND Rīgas spēle

ELVI florbola līgas spēlē sievietēm FK Ķekava piedzīvoja otro zaudējumu pēc kārtas. Viņi 4. novembrī savā laukumā uzņēma rīdzinieces NND Rīga. Spēles sākumā rīdzinieces izvirzījās vadībā ar rezultātu 4:0. Spēle noslēdzās ar rezultātu 6:4. Uzvarētāju rindās kā labākā izcēlās Santa Torstere. Viņai 4 punkti.

Latvijas izlases sastāvs

6. novembrī tika paziņots Latvijas izlases sastāvs 12. pasaules čempionātam florbolā vīriešiem. Tas norisināsies no 1. līdz 9. decembrim Čehijas galvaspilsētā Prāgā. Arto Rihimeki, izlases treneris, paziņojis izlases paplašināto sastāvu, kas ir 30 spēlētāji. Pasaules čempionātam treneris nosauks 20 florbolistus.

Sieviešu izlase piekāpjas Somijas vienībai

Latvijas sieviešu florbola izlase diemžēl pārbaudes spēles sākusi ar zaudējumu Somijas izlasei. Mūsējās dāmas atzina Somijas pārākumu ar 2:6. Vārtus mūsējo dāmu rindās guva Elīza Elizabete Bērziņa un Elizabete Pavlovska.

Otrā pārbaudes spēle

Otrajā pārbaudes spēlē ar Somijas klubu LoSB mūsējās dāmas guva uzvaru ar rezultātu 3:1. Evelīna Garbare guva divus vārtus, viņa arī komandas kapteine. Elizabetei Pavlovskai viens vārtu guvums.

Pārbaudes spēle arī vīriešiem

Gatavojoties pasaules čempionātam florbolā, mūsējie tikās ar Igaunijas izlasi. Kocēnu sporta namā mūsējie guva uzvaru ar rezultātu 8:5. Tiesa gan uzvara nenācās viegli. Gvido Lauga un Jānis Rajeckis izcēlās ar trim rezultativitātes punktiem.

Otrā spēle ar igauņiem

Ja pirmajā pārbaudes spēlē uzvara nenācās viegli, tad šajā reizē igauņus sakāvām pārliecinoši. Spēle noslēdzās ar rezultātu 6:1. Tā teikt mūsējie kārtīgi sadusmojās un pretinieki neko nespēja izdarīt. Prieks par to! Par labāko spēlētāju mūsējo rindās atzīts Jānis Rajeckis, kuram divu vārtus guvums.

Domājam, ka šai reizei pietiks ar florbola jaunumiem. Esiet pacietīgi, sekojiet līdzi florbolam un sekojat līdzi mūsu blogam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *