Florbola influenceri – pieseko un uzzini interesantas lietas

Instagram un influenceri vai populāri cilvēki – sauciet, kā gribiet – ir teju jebkurā nozarē. Jebkur ir viedokļu līderi, kuru viedoklim vēlamies sekot. Un, protams, ir ļoti interesanti ielūkoties arī aizkulisēs – cik daudz tās katrs rāda. Mēs turpinājumā pastāstīsim par florbola influenceri. Un, patiesi, sportistiem līdzi seko daudzi. Jo nevēlamies taču savus sportistus favorītus redzēt tikai TV ekrānā, bet gribam arī uzzināt kaut ko vairāk. Romas iedzīvotāja Kamilla Olšova pārstāv Itālijas sieviešu izlasi, un viņa uzsāks savu IFF sociālo mediju vēstnieka ceļojumu, pārņemot IFF Instagram kontu Itālijas – Francijas sieviešu izaicinājumu laikā 27. maijā.

Florbola influenceri

Florbola influenceri

Kamilla Olšova ir 20 gadus veca un florbolu spēlē kopš deviņu gadu vecuma. Viņa ir bijusi Itālijas sieviešu nacionālās izlases dalībniece kopš 15 gadu vecuma. Pašlaik viņa spēlē Viking Roma komandā, bet spēlējusi arī Zviedrijas IBK Lund. Kopā ar komandas biedriem Kamilla ir atbildīga arī par Itālijas sieviešu nacionālās komandas Instagram kontu.

Es gribēju būt viens no IFF sociālo mediju vēstniekiem, jo ​​man ļoti patīk florbols, un ir gods spēt dot savu ieguldījumu, izplatot izpratni par šo sporta veidu. Jo īpaši es veidošu saturu par florbola situāciju Itālijā, jo, manuprāt, pasaules florbola kopienai būtu interesanti uzzināt vairāk par situāciju šeit. Izlases nometnes laikā es ceru, ka varu dalīties ar dažiem notikumiem aizkulisēs un varbūt iepazīstināt arī dažus savus komandas biedrus, informē Kamilla.

IFF nesen ievēlēja savus pirmos sociālo mediju vēstniekus un tagad sāks ciešāk sadarboties ar katru vēstnieku. Case Connor no ASV būs pirmais vēstnieks, kas pārņems IFF Instagram kontu, un jūs varat sekot Case Connor ceļojumam Kalifornijas kausa laikā sestdien, 15. maijā.

Dodoties uz Amerikas Kalifornijas kausu 15. maijā, es domāju, ka tur varētu kaut ko darīt, lai pasaulei parādītu, kā izskatās Amerikas florbols, jo turnīri ir lielākie notikumi, kas mums šeit ir. Man patīk būt vēstniekam un palīdzēt attīstīt florbola spēli Amerikas Savienotajās Valstīs un visā pasaulē, komentē Case.

Case Connor ir ASV izlases uzbrucējs. Viņš ir spēlējis U19 vīriešu nacionālajā izlasē 2019. gada vīriešu U19 pasaules čempionātā florbolā un tagad ir arī vīriešu izlases sastāvā. Viņam ir 19 gadu, un šosezon viņš spēlēs Ziemeļamerikas Florbola līgā Teksasas Tornadoes komandā.

Case Connor nākotnē plāno dalīties ar nacionālo komandu nometņu un citu pasākumu, piemēram, NAFL, saturu.