Decembris 2020 florbolā – kas notiek un vai vispār kaut kas notiek

Pirms gada stāstot jaunumus sportā un konkrēti florbolā, mēs ļaunākajos sapņos nevarējām iedomāties to, kas notiek šobrīd. To, ka nevaram tikties viens ar otru, sporta spēles notiek bez skatītājiem, brīvdienās veikalos var nopirkt tikai pārtikas preces un daudz ko citu. Šķiet, ka kaut ko tādu var redzēt un piedzīvot tikai filmās un seriālos. Vasarā kaut nedaudz, bet sporta notikumus skatītāji varēja vērot klātienē. Nu atkal tas nav iespējams un vienīgais, ko varam darīt, ir sekot līdzi pie TV ekrāniem. Kā izskatās decembris 2020 florbolā, par to jaut turpinājumā.

Decembris 2020

Decembris 2020

Šis laiks sportā nav viegls. Patiesībā jau nevienam nav tas viegls. No vienas puses, sargājot veselību, mūsu sporta aktivitātes ir ierobežotas, bet no otras puses – mazāk kustoties mēs nodarām sev pāri. Lai nu kā būtu, ceram, ka jau drīz sporta un kopumā dzīves ritējums atgriezīsies vecajās sliedēs.

Valsts stipendijas

Lepojamies ar tiem florbola pārstāvjiem, kurie ieguvuši Latvijas Sporta Federāciju padomes stipnedijas izglītībai. Kopumā iesniegumus izvērtēšanai komisija saņēma no 72 studējošajiem sportistiem. Bet stipendijas tika piešķirtas 51 pretendentam. Un kas interesanti, visvairāk stipendiju saņēmušie ir no flobrola. Lepojamies! Kopā pie stipendijām tika deviņi florbolsiti. Viņiem seko septiņi orientieristi un seši volejbolisti. Pa trim vieglatlētiem, galda tenisa pārstāvjiem, divi – basketbolisti, riteņbraucēji, slēpotāji, bobslejisti, handbolisti, skeletonisti un brīvās cīņas pārstāvji.

Vēlam veiksmes mācību procesā!

Pārceltās spēles

Latvijas florbola savienība informē par pieņemto lēmumu turpmāko Latvijas 28. čempionātu virslīgā vīriešiem un sievietēm pārcelt. Spēles tiks pārceltas uz vēlāku laiku, proti, visas spēles, kas bija plānotas līdz 6. decembrim. Ja nebūs iespējas izveidot jaunu spēļu kalendāru, tad savienībai ir tiesības pagarināt florbola sezonu, lai varētu aizvadīt čempionātu saskaņā ar paredzēto kārtību. Nezinām, ko spēlētāji domā par sezonas pagarināšanu, bet šobrīd noteikti galvenais ir visu veselība.Un tad jau pēc tam viss pārējais – biznesi, skolas, latvijas kazino un sports. Ceram, ka sportisti un līdzjutēji būs saprotoši.

Noteikti aicinām sekot līdzi mūsu blogā un Latvijas Florbola savienības mājas lapā, lai iegūtu aktuālo informāciju. Esiet piesardzīgi un veseli un tiekamies jau drīzumā!