12. jūlijs, 09:12
0 komentāri
1891x lasīts
Autors: Dāvis Dedumets

Kļuvis zināms, ka Latvijas čempionvienību florbolā vairs nepārstāvēs tās vārtsargs Armands Puķītis, kurš nolēmis atgriezties FK "Rīga" sastāvā.

Aizvadītajā sezonā Armands Puķītis pēc vairāku gadu pārtraukuma atgriezās "Lielvārde" komandas sastāvā, kur dalīja vietu vārtos ar Jāni Salcēviču. Tomēr Jānim padevās teju vai izcila sezona, kas Armandam lika samierināties ar otrā vārtsarga pozīciju komandā, laukumā tiekot uz divreiz mazāk minūtēm kā viņa kolēģis un vienlaikus konkurents uz vietu vārtos. Īsi pirms pāreju perioda beigām "Lielvārdes" komandai pievienojās arī Edgars Gailītis, līdz ar to vēl vairāk saasinot cīņu par vietu vārtos. Sezonas gaitā Puķītis tika galā ar 79.50% sāncenšu metienu, kas bija 19 labākais rādītājs līgā.

Puķītis atzinis, ka privātajām lietām nepieciešams veltīt vairāk laika, kā rezultātā viņš vairs nespēs izbraukāt uz spēlēm un treniņiem Lielvārdē. Pašlaik esot plāns atgriezties FK "Rīga" komandas sastāvā, kur aizvadīt pēdējo sezonu vārtsarga pozīcijā. Rīdziniekiem aizvadītajā sezonā vietu vārtos dalīja Edgars Jemeļjanovs un Māris Ronis.

Komentāri

Tev jabūt autorizētam lietotājam, lai varētu komentēt rakstu! Reģistrējies šeit!