11. jūlijs, 15:23
0 komentāri
1495x lasīts
Autors: Dāvis Dedumets

Aizvadītajā nedēļas nogalē Cēsīs punkts tika likts pirmajam Vidzemes reģionālajam 3x3 florbola čempionātam, kurā par čempioniem kļuva FK "Jaunais" spēlētāji.

Turnīrā vispirms tika izspēlēti četri kvalifikācijas posmi Cēsīs, Valkā, Līgatnē un Stalbē, lai noskaidrotu labākās komandas, kas piedalās finālsacensībās Cēsīs. Grupu turnīrā pārliecinoši startēja komandas "Labsvīrs" un "FYA Shots", kas bija starp labākajām visas sezonas garumā. Tomēr jau ceturtdaļfinālā par pārsteigumu parūpējās "Smiltenes Aļņi", spraigā cīņā ne bez veiksmes palīdzības tiekot galā ar "Labsvīrs" komandu (2:1). Negaidīti pusfinālu sasniedza arī "St.Avēnija", kas rezultatīvā spēlē ar 7:5 apspēlēja Valkas posma uzvarētājus "Kuņģa čūlu" no Valkas. Ļoti spraigā cīņā Līgatnes posma uzvarētāji FK "Jaunais" ar 3:2 pieveica "Rausītis" ar diviem Cēsu "Lekrings" florbolistiem sastāvā. Vēl vienā spēlē "FYA Shots" gana pārliecinoši ar 3:1 apspēlēja "Es taču nezinu".

Pusfinālā "šoti" vien ar 3:2 mača izskaņā izrāva uzvaru pār "St.Avēnija", bet FK "Jaunais" ātri vien guva vārtus un ielika pamatu uzvarai pār smilteniešiem (2:0). "Aļņi" par vēl kādu pārsteigumu nespēja parūpēties, arī cīņā par trešo vietu ar 1:4 zaudējot "St.Avēnija". Savukārt finālā ar pamatlaiku uzvarētāja noteikšanai nepietika un bija nepieciešams izpildīt pēcspēles metienu sēriju, kurā FK "Jaunais" ar 4:3 apspēlēja "FYA Shots", kļūstot par turnīra pirmajiem čempioniem.

Uzvarētāju rindās spēlēja Uvis Grava, Mārcis Malkausis, Kaspars Malojlo un Andis Višņevskis.

Komentāri

Tev jabūt autorizētam lietotājam, lai varētu komentēt rakstu! Reģistrējies šeit!