01. aprīlis, 09:44
0 komentāri
918x lasīts
Autors: Dāvis Dedumets

"Cēsu Alus/Lekrings" nonākuši vēl par vienu uzvaru tuvāk, lai nosargātu savā īpašumā Latvijas florbola čempionu titulu, finālsērijas otrajā spēlē savā laukumā ar 9:6 pieveicot "Lielvārdi".

Foto: Floorball.lv

Sērijas pirmajā spēlē Lielvārdē cēsnieki triumfēja papildlaikā, kad uzvaras vārtus guva Ingus Laiviņš. Atbildes maču "Lielvārde" sāka aktīvāk un jau otrajā minūtē sagaidīja mājinieku kļūdu, iespēju izmantojot Aivis Kusiņš. Četras minūtes vēlāk Mārtiņš Rajeckis vārtu priekšā spēja izdarīt metienu, raidot bumbiņu vārtos. Tomēr trešdaļas beigas aizritēja "Lielvārdes" zīmē. Vispirms lielisku pretuzbrukumu ar metienu tukšos vārtos noslēdza Sandris Virsnītis, bet pēc 40 sekundēm vēl viens lielisks metiens padevās Aivim Kusiņam, kurš panāca 3:1.

Pēc pārtraukuma cīņas gaita nemainījās, bet perioda septītajā minūtē kļūdu pieļāva Ingus Laiviņš. Labojot partnera misēkli, Dāvis Vilders bija spiests pārkāpt noteikumus un uz "Cēsu Alus/Lekrings" vārtiem tika nozīmēts soda metiens. To neitralizēt devās Normunds Krūmiņš, kuru Toms Akmeņlauks šķietami jau bija apspēlējis, taču trāpīja pa vārtu stabiņu. Mazākumu cēsnieki izturēja, bet vairākumā reabilitējās Laiviņš, gūstot vārtus no distances. Šoreiz perioda beigas tika aizvadītas jau cēsnieku zīmē. Vispirms elegantu vairākuma izspēli ar vārtu guvumu noslēdza Abramovs, mirki vēlāk Mārtiņš Rajeckis izlauzās caur pretinieku aizsardzību un guva ceturtos vārtus, bet 15 sekundes pirms finālsvilpes, cēsnieki guva vārtus arī mazākumā, izceļoties Artūram Jurševskim – 5:3.

Pēdējo trešdaļu aktīvāk vajadzēja sākt viesiem, taču paviršā darbība aizsardzībā lika zaudēt sestos vārtus. Kārtējo reizi līdera lomu uzņēmās Kusiņš, atjaunojot divu vārtu deficītu, bet cēsniekiem atbildi sniedza Aleksandrs Abramovs. "Lielvārde" veica vārtsargu maiņu, Armanda Puķīša vietā laukumā laižot Jāni Salcēviču, bet cēsnieki diezgan uzskatāmi sāka spēlēt uz rezultāta nosargāšanu, par to gandrīz saņemot sodu, jo divreiz vārtus guva Artis Savins, samazinot starpību līdz minimumam. bet Abramovs, kurš pirmajā spēlē Lielvārdē nebija sevišķi manāms, atgriezies mājās, otro spēli pēc kārtas lika līdzjutējiem laukumā lidināt cepures, divos mačos sasniedzot astoņu gūto vārtu robežu. "Lielvārde" gāja uz visu banku, mainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču vēlamo rezultātu tas nedeva, jo Jurševskis raidīja bumbiņu tukšos vārtos, nodrošinot cēsniekiem panākumu ar 9:6.

Komentāri

Tev jabūt autorizētam lietotājam, lai varētu komentēt rakstu! Reģistrējies šeit!